Nasiona
i cebulki

Oferujemy nasiona i cebulki sprawdzonej i cenionej marki Legutko, która cieszy się dużą sympatią i zadowoleniem wśród Klientów. Odwiedź nas by wybrać swoje ulubione odmiany roślin, warzyw i ziół do wysiewu. Na miejscu czeka szeroka gama propozycji, które z pewnością Cię zainspirują.

NAsiona i cebulki do własnego ogródka

nasiona trawy

Nasiona trawy

Piękny trawnik to Twoje marzenie? Dobierz odpowiednie nasiona do jej wysiewu, dostosowane do warunków posiadanego miejsca i preferencji. U nas znajdziesz wysokiej jakości produkty, począwszy od trawy uniwersalnej, po dedykowane do określonych potrzeb. Trawa na miejsce nasłonecznione, mocno eksploatowane, czy do uzupełniania trawników. Odwiedź nas, doradzimy optymalne rozwiązanie.

nasiona roślin ozdobnych

Nasiona roślin ozdobnych

Kto z nas nie lubi piękna kolorów dzięki otaczającym nas kwiatom? Jeśli lubicie samodzielne wysiewać swoje ulubone gatunki, zapraszamy po bogaty wybór nasion: astry, cynie, floksy, goździki, maciejki, nasturcje, ostróżki, słoneczniki ozdobne...i wiele więcej. Wysoka jakość nasion zapewnia oczekiwany efekt!

nasiona warzyw

Nasiona warzyw

Wysokiej jakości nasiona do wysiewu warzyw. Na miejscu czeka na Was szeroki wybór Twoich ulubionych odmian: marchwi, ogórka, fasoli, kapusty, kalafiora, kopru, pietruszki, rzodkiewki czy szczypiorku. Odwiedź nas jeśli zakładasz swój przydomowy warzywnik.

nasiona ziół

Nasiona ziół

U nas znajdziesz nasiona popularnych ziół tj. bazylia, lubczyk, majeranek, oregano czy mięta. Coraz chętniej wybierane do samodzielnej uprawy. Stanowią nie tylko dodatek do naszej codziennej kuchni, ale też jej atrakcyjną ozdobę. Zapraszamy do naszego punktu!

nasiona na kiełki

Nasiona na kiełki

Czy wiesz, że kiełki stanowią źródło wielu ważnych substancji odżywczych? Ich samodzielny wysiew staje się coraz bardziej popularny i cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto aby ten atrakcyjny w smaku dodatek zagościł w każdej kuchni. Zapraszamy po nasiona na kiełki brokuła, rzodkiewki, czy kalarepy zielonej. Warto spróbować samemu!