Nawadnianie ogrodu

Proces podlewania ogrodu bywa męczący, szczególnie w okresie natężonych upałów. Warto zatem, w miarę możliwości, maksymalnie ułatwić sobie to zadanie. Zapraszamy do naszego sklepu po praktyczne produkty i akcesoria, które usprawnią prace związane z nawadnianiem. Na miejscu znajdziecie wysokiej jakości węże ogrodowe, złączki, końcówki i zraszacze, wózki i prowadnice, zbiorniki na deszczówkę czy gotowe systemy nawadniające. Odwiedź nas!

Akcesoria do nawadniania ogrodu

węże ogrodowe skawina

Węże ogrodowe

Dobrej jakości wąż ogrodowy to podstawa sprawnego i bezproblemowego podlewania. Zapraszamy po najlepsze rozwiązania, nawet z 30-letnią gwarancją. Na miejscu znajdziesz produkty różnej klasy, w zależności od potrzeb i przeznaczenia. Węże sprzedajemy w gotowych nawojach lub na metry bieżące.

wózki i prowadnice do węży ogrodowych

Wózki i prowadnice do węży

Te produkty z pewnością ułatwią Ci pracę i wpłyną na wygodę podczas podlewania. Praktyczne prowadnice utrzymają węża w prawidłowej pozycji, a wygodny wózek pozwoli na jego szybkie zwinięcie.

szybkozłączki

Szybkozłączki, końcówki i łączniki

Bogaty wybór szybkozłączek do węży ogrodowych 1/2 i 3/4 cala. Wykonane z wysokiej jakości materiału, dla dłuższej i wydajniejszej eksploatacji. Zajrzyj do nas jeśli poszukujesz połączyć wąż z kranem, drugim wężem lub urządzeniem typu myjka ciśnieniowa. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednie akcesorium.

zbiorniki na deszczówkę skawina

Zbiorniki na deszczówkę

Praktyczne w użytkowaniu zbiorniki na wodę deszczową, którą możesz wykorzystać do podlewania ogrodu. Nasze zbiorniki możesz ze sobą łączyć w sposób modułowy, rozszerzając system gromadzenia wody, czy też podłączać je wygodnie do rynny. Dostępne pojemności 200 lub 300 litrów.