O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodziną, która kocha rośliny, ceni swój kawałek zieleni i pasjonuje ogrodnictwem. Wspólnymi siłami stworzyliśmy miejsce, w którym możemy realizować swoje pomysły, rozwijać zainteresowania i poszerzać wiedzę o zmieniające się trendy. Centrum Ogrodnicze „Przy Wozie” w Skawinie to uśmiechnięta i zgrana załoga ludzi, chętna do pomocy i doradztwa, otwarta na Wasze opinie i oczekiwania.

Wygodna lokalizacja i duży parking

Znajdziecie nas niemal w samym centrum Skawiny, w pobliżu Rynku, przy głównej drodze na Oświęcim. Na wygodny parking wjedziecie jadąc ulicą Mickiewicza w stronę Lajkonika. Drugie wejście czeka na Was od ulicy Sikorskiego, prowadzącej do Dworca.

Z pasji do ogrodu

Do swojej pracy podchodzimy z przyjemnością, dużym zaangażowaniem i chęcią rozwoju. Zależy nam, aby nasi Klienci nie tylko znaleźli u nas poszukiwane rośliny, ale także merytoryczne odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości.

Zajrzyj do nas jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki w zakładaniu własnego ogrodu – chętnie doradzimy i pomożemy w doborze roślin. Odwiedź nas także jeśli czujesz się w nim jak ryba w wodzie – postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom i zaskoczyć czymś innowacyjnym.

Kompleksowa oferta w jednym miejscu

Staramy się ciągle rozwijać swoją ofertę, nie tylko o nowe rośliny, ale także pełne wyposażenie do ogrodu i domowego warsztatu. Swój bogaty asortyment budujemy w sposób niekonwencjonalny i nieraz zaskoczymy Cię dostępnością towaru, którego akurat poszukujesz! Znajdziesz u nas szeroką gamę narzędzi ręcznych, akcesoriów do elektronarzędzi, profesjonalnych rozwiązań dla domu i ogrodu.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Was „Przy Wozie”!

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz Politykę Prywatności.