Środki ochrony roślin

Oferujemy szeroką gamę skutecznych środków, wykorzystywanych w procesie ochrony roślin. Preparaty dobieramy w oparciu o potrzeby określonych gatunków, preferencji stanowiska, a także aktualną kondycję rośliny. W tej grupie produktów znajdziecie środki chorobobójcze do drzew i krzewów, preparaty na walkę z chwastami, czy też środki do zwalczania szkodników.

Środki do ochrony roślin

naturalne środki ochrony roślin

Środki naturalne

Preparaty pochodzenia naturalnego stosowane do zapobiegania chorobom oraz zwalczania szkodników. W 100% ekologiczne, bezpieczne dla środowiska, ludzi i zwierząt. Na miejscu służymy pomocą w doborze środka do zaistniałych potrzeb.

środki na chwasty

Środki do walki z chwastami

Plewienie chwastów to żmudne zajęcie o krótkotrwałym efekcie. W wielu przypadkach niezbędne staje się zastosowanie efektywniejszej metody. Z pomocą przyjdą tu różnego rodzaju środki i preparaty, które hamują dalszy rozwój i wzrost niechcianych chwastów. Dobór rozwiązania jest zależny od miejsca stosowania. Inny środek polecimy do użycia na kostce a inny na trawniku.

środki na szkodniki

Środki na szkodniki

W naszym sklepie znajdziesz preparaty zwalczające szkodniki danych roślin, tj. mszyce, przędziorki, gąsienice, pędraki, nicienie i wiele innych. Dzięki prawidłowo dobranym środkom uchronimy rośliny przed negatywnym wpływem ich żerowania. Na miejscu znajdziecie wiele naturalnych produktów do zwalczania szkodzników, które są w pełni bezpieczne dla środowiska, ludzi i zwierząt.