Trawa z rolki

Z pomocą trawy w rolkach stworzysz w krótkim czasie swoją wymarzoną zieloną przestrzeń. Jeśli marzysz o perfekcyjnym trawniku, skontaktuj się z nami, by poznać ofertę dla Twojego ogrodu. Nasza firma dostarcza świeżą trawę w rolcę, która jest wycinana na dzień przed transportem do Klienta. Dzięki temu masz gwarancję 100% świeżości i najwyższej jakości.

Trawa w rolce – charakterystyka i zalety

• Powstaje z autorskiej mieszanki nasion traw gazonowych i sportowych, dzięki czemu łączy w sobie wysoką wytrzymałość i atrakcyjny soczysty odcień zieleni.
• Łatwo się ukorzenia.
• Jednolicie zagęszczona.
• Nie zawiera chwastów i roślin inwazyjnych.
• Natychmiastowy efekt.
• Możliwość użytkowania po 1-2 tygodniach od założenia.

Zakładanie trawy z rolki Skawina i okolice

Nasze Centrum ogrodowe oferuje kompleksową usługę zakładania trawnika w oparciu o proponowaną trawę z rolki. Obejmuje ona odpowiednie przygotowanie terenu, oczyszczenie, ewentualne dostarczenie ziemi oraz założenie rolek. Uprzednio zostają one odpowiednio rozplanowane i docięte do indywidualnego terenu. Zamów trawę z rolki jeśli oczekujesz natychmiastowych i równomiernych efektów, bez konieczności wysiewu z nasion i długiego oczekiwania. Stosując gotowe rozwiązanie, w krótkim czasie zyskujesz „zielony dywan” na wybranym obszarze.

Kiedy zakłada się trawę z rolki?

Trawnik z rolki można kłaść w całym okresie wegetacyjnym, także latem. Najbardziej optymalnym czasem jest wrzesień i październik, kiedy to obniżone temperatury i występujące deszcze sprzyjają szybkiemu ukorzenianiu się traw.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz Politykę Prywatności.