Program lojalnościowy

Zbieraj pieczątki "Przy Wozie"

Zabawa "Przy Wozie" jest formą podziękowania dla naszych stałych Klientów, którzy wracają do nas z różnego rodzaju potrzebami ogrodowymi. Każdy zakup premiujemy pieczątką*, a komplet 6-ciu upoważnia do wypełnienie formularza konkursowego, spośród których w edycji letniej lub jesiennej wyłaniamy całkiem długą listę zwycięzców. W każdej edycji walczymy o wartościowy prezent główny i szereg mniejszych, praktycznych upominków, takich jak np. bony do zrealizowania w naszym punkcie. Rozwiązaniu zabawy zawsze towarzyszą pozytywne emocje i dobry humor.
Odwiedź nas i odbierz wizytówkę do zbierania pieczątek!

Aktualnie trwa: VI JESIENNA edycja zabawy
Nagroda główna: Bon 500 zł na cały asortyment Centrum
Nagrody dodatkowe: lista nagród dodatkowych publikowana jest na kilka dni przed rozstrzygnięciem zabawy (zazwyczaj ok. 20 pozycji) i obejmuje m.in. bony do wykorzystania w naszym Centrum.
Termin rozstrzygnięcia: 23 wrzesień 2023 r. (1 dzień jesieni)

Jak wziąć udział ? Zbierz 6 pieczątek i wypełnij formularz konkursowy!:)
Nie zdążyłeś? Pieczątki nie przepadają, lecz przechodzą do kolejnej edycji!
Więcej informacji: regulamin zabawy

II edycjajesienna

Nagrodą główną w II edycji naszej zabawy była myjka ciśnieniowa marki Stanley z pełnym wyposażeniem - idealna do przydomowych prac związanych z czyszczeniem kostki, myciem elementów architektury ogrodowej, czy samochodu.
Szczęśliwym zwycięzcą został pan Michał, któremu serdecznie gratulujemy!
Wśród nagród dodatkowych (ok. 20) znalazła się Catalpa, zestawy lampek solarnych, zestawy sekatorów, czy bony do wykorzystania w naszym Centrum.

I edycjaletnia

Nagrodą główną w I edycji naszej zabawy był designerski cooler ogrodowy, doskonały podczas imprez plenerowych i spotkań z przyjaciółmi.
Szczęśliwą zwyciężczynią została pani Małgosia, która zdecydowała się na wybór coolera w kolorze miętowym. Gratulujemy!

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz Politykę Prywatności.