Choinki
z Bieszczad

Oferta polskich choinek

Nasze Centrum Ogrodnicze w okresie świątecznym przeobraża się w prawdziwy las choinek. Oferowane przez nas drzewka to piękne i pachnące choinki z Bieszczad, których wyjątkowy klimat wędruje wraz z nimi do Waszych domów. Cenimy sobie polskie choinki, dlatego to one znajdują się w centrum uwagi naszej oferty.

Świeża choinka cięta

Wybierając drzewko w naszym Centrum macie pewność, że będzie ono świeże i pachnące. Przywozimy je bowiem niedługo po ścięciu (nie za późno i nie za wcześnie - tak aby pozostały w Waszych domach jak najdłużej atrakcyjne), a nie po długim czasie transportu i leżakowania. Zapewniamy duży wybór – różna wysokość i pokrój drzewka – dlatego z pewnością każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Dlaczego z Bieszczad?

Cenimy sobie klimat tego regionu Polski. Nierozłącznie kojarzy nam się on z bliskością natury i przyrody. W Bieszczadach oddychamy pełną piersią i odczuwamy swego rodzaju magię tego miejsca. Sądzimy, że nie jesteśmy odosobnieni w takim spojrzeniu. Mamy zatem nadzieję, że w tym wyjątkowym okresie, jakim są Święta Bożego Narodzenia bieszczadzka choinka wniesie do Waszych domów niesamowitą atmosferę i szczególny klimat.

Jodła kaukaska cięta i w donicy

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Centrum i wyboru tej najpiękniejszej choinki, która zagości w Waszym domu. Oferujemy drzewka różnej wysokości - w donicach lub cięte, w zależności od preferencji. Na miejscu znajdziecie także wszystkie niezbędne akcesoria - stojaki, doniczki, oświetlenie. Istnieje możliwość transportu i dostawy choinki do domu / firmy - do bezpośredniego uzgodnienia.

Skontaktuj się z nami

Czekamy na Was „Przy Wozie”!

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz Politykę Prywatności.