Rośliny

Na miejscu czeka na Was szeroka gama roślin do ogrodu, na balkon i taras. Regularne i częste dostawy sprawiają, że niemal za każdym razem odkryjesz u nas coś nowego. Staramy się dostarczać zarówno popularne gatunki roślin, krzewów i drzewek, jak i mniej znane, a zarazem piękne i ciekawe odmiany. Jeśli szukasz czegoś konkretnego i nie znalazłeś tego w naszym Centrum - zapytaj! Jeśli to możliwe, przywieziemy przy następnej okazji!

Rośliny do ogrodu

drzewka ozdobne skawina

Drzewka ozdobne

Znajdziesz u nas szeroki wybór drzew ozdobnych, które stanowią efektowną dekorację każdego ogrodu. Na wiosnę zachwycają pięknymi kwiatami, a jesienią barwnym ulistnieniem. Odwiedź nas by wybrać takie gatunki drzewek, które najlepiej sprawdzą się w Twoim ogrodzie. Prawidłowa pielęgnacja i właściwe warunki wpływają na ich ostateczną kondycję i walory estetyczne. Służymy radą i pomocą jak dobrze zadbać o wybrane drzewka.

drzewka i krzewy owocowe skawina

Drzewka i krzewy owocowe

Sadzonki drzewek i krzewów owocowych, dostępne w naszym Centrum, to wysokiej jakości materiał, przeznaczony do profesjonalnych sadów. Decydując się na rośliny owocowe w swoim ogrodzie, warto postawić na dobre i odporne odmiany. To one w przyszłości mają stać się źródłem pysznych i zdrowych owoców do bezpośredniego spożycia i na przetwory. Odwiedź nas by poznać nasze propozycje dla jabłoni, grusz, śliw, brzoskwiń, czereśni, wiśni, borówki amerykańskiej, agrestu i wielu innych drzewek i krzewów.

byliny skawina

Wieloletnie byliny

Byliny to rośliny wieloletnie, dlatego chętnie sadzimy je w swoich ogrodach. W naszym Centrum znajdziecie szeroką gamę takich roślin, które pozwolą na stworzenie pięknej i bogatej w gatunki rabaty. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze bylin, jesteśmy na miejscu, by Ci doradzić. Powiemy także o stanowiku jakie potrzebują oraz pielęgnacji jakiej wymagają.

iglaki skawina

Iglaki

Iglaki to szeroka gama roślin, obejmująca wiele różnorodnych gatunków. Rośliny iglaste świetnie radzą sobie w każdym ogrodzie i stanowią atrakcyjną dekorację. Nie są przy tym szczególnie wymagające co wpływa na ich dużą popularność. W naszym centrum znajdziesz zarówno iglaki ozdobne,iglaki na pniu, iglaki na żywopłot, iglaki wolnorosnące jak i gatunki o szybkim przyroście. W zależności od posiadanej koncepcji, pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań. Zapraszamy!

kwiaty balkonowe skawina

Kwiaty balkonowe

W czasie gdy przyozdabiamy nasze balkony i tarasy w jednoroczne rośliny, my dostarczamy Wam ich szeroki wybór, zarówno odmian jak i kolorów. Znajdziesz u nas wszystko co potrzeba by stworzyć piękne kompozycje do donic tarasowych jak i na parapety. Przy tej okazji zaopatrzysz się u w doniczki, ziemię oraz nawozy do roślin kwitnących. Zapraszamy po surfinie, pelargonie, begonie, dalie, szałwie, goździki, werbeny, kocimiętki, tojeści...i wiele, wiele więcej.

krzewy ozdobne skawina

Krzewy ozdobne

Krzewy ozdobne stanowią częsty i lubiany element krajobrazu. Wykorzystywane do różnych celów, np. tworzenia żywopłotów, obsadzania obrzeży czy jako atrakcyjne tło na rabatach. Zajrzyj do nas, a zaproponujemy Ci zarówno popularne gatunki, jak i te mniej znane. Szeroki wybór berberysów, trzmielin, hortensji, różaneczników, azalii, róż, tawuł, czy lilaków. Szukasz czegoś specjalnego, czego nie znalazłeś? Skontatuj się z nami.

trawy ozdobne skawina

Trawy ozdobne

Coraz bardziej popularne w naszych ogrodach, stanowią atrakcyjny punkt krajobrazu i świetnie komponują się z innymi roślinami. Trawy nie są wymagające, lecz ważne jest by dobrze dobrać im stanowisko, które ma zapewnić prawidłowy wzrost i oczekiwaną efektowność. W okresie optymalnym do ich sadzenia, znajdziecie u nas piękne i odporne gatunki traw ozdobnych, w tym bogatą ofertę miskantów, rozplenic, ostnic, czy imponujących traw pampasowych.

skalniaki skawina

Skalniaki

Jeśli zakładasz swój własny skalniak lub uzupełniasz już istniejący, koniecznie zajrzyj do naszego Centrum! Jesteśmy w stanie zaproponować naprawdę wiele roślin, które doskonale nadają się do tego celu. Będzie to imponująca gama rojników i rozchodników, floksy, barwinki, funkie, goździki i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie.

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony akceptujesz Politykę Prywatności.